Leštění laku

Leštění

Leštění laku

Leštění laku automobilů je proces, který je klíčový pro udržení vzhledu a hodnoty vašeho vozidla. Pokud je lak automobilu opotřebovaný, poškrábaný nebo má jiné vady, může to způsobit zhoršení celkového vzhledu vozu a snížit jeho hodnotu. Leštění laku je proto důležité pro udržení vašeho automobilu v dobrém stavu.

Leštění laku může být provedeno ručně nebo strojem, a využívá se k odstranění drobných vad a nedokonalostí na povrchu laku. Proces zahrnuje aplikaci leštící pasty a použití různých leštících kotoučů, které odstraňují vrstvu laku, aby se dosáhlo hladkého a lesklého povrchu. Po dokončení leštění může být na povrch aplikován vosk, nebo keramika, aby se zlepšila ochrana laku a vytvořila se ochranná vrstva proti škodlivým vlivům prostředí.

U nás provádíme strojní leštění laku a to buď jednokrokové, dvoukrokové, nebo tříkrokové, dle poškození a požadované kvality výsledku. Ve většině případů ke skvělému výsledku postačuje jednokrokové leštění. Jednokrokovým leštěním odstraníme prakticky všechny mikroškrábance, ale také větší škrábance. Jestli si nejste jisti, kam spadá váš lak, nebo vaše poškození laku, není nic jednoduššího než po předchozí domluvě za náma přijet a my vám lak zdarma zhodnotíme.

Proces leštění začíná důkladnou dekontaminací laku. Takovou dekontaminaci laku na běžných myčkách neudělate. Je k ní totiž zapotřebí určitá zkušenost a speciální přípravky. Jednotlivé kroky se skládají z předmytí, oplachu, samotného ručního mytí, následuje odstranění polétavé rzi, zbytků asfaltu a dalších nečistot. K tomu se používají přípravky, které polétavou rez rozpůstí. Vždy by mělo před samotným leštěním následovat tzv. clayování pomocí speciální hmoty, která na sebe váže zbytky polétavé rzi, asfaltu a drobných nečistot, které jsou více zažrané v laku.

Cena od 6.499 Kč za jednokrokové leštění a nanešení vosku.

Sledujte nás !